spiridusifericiti
Bine ati venit in comunitatea spiridusilor fericiti.Va rugam logati-va sau inregistrati-va,
Echipa admin
spiridusifericiti
Bine ati venit in comunitatea spiridusilor fericiti.Va rugam logati-va sau inregistrati-va,
Echipa admin
spiridusifericiti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Buna seara!
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyMier Dec 01, 2010 4:22 pm Scris de alyna

» Cancerul mamar
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyMier Aug 04, 2010 11:14 am Scris de elenaadmin

» Fazan cu nume proprii
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyJoi Iul 08, 2010 10:21 am Scris de alyna

» Fazan...
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyJoi Iul 08, 2010 10:20 am Scris de alyna

» T.OM.A.N.A.P
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyJoi Iul 08, 2010 10:19 am Scris de alyna

» CU sau FARA ?
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyJoi Iul 08, 2010 10:18 am Scris de alyna

» ADEVARAT SAU FALS
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Iun 18, 2010 2:09 pm Scris de micka27

» La multi ani, Elena!!!!
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyLun Mai 31, 2010 2:04 pm Scris de alyna

» Album Daria-Simina
alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Feb 05, 2010 4:38 pm Scris de alyna

meto,stiri etc.
Admin on-line
Elena
alyna
sponsori noi

Aukro-inscrietiva si nu ve-ti regreta
Produse pentru copii
SPONSOR:Melinda Bede
Melinda Bede va spune
Parteneri
forum gratuit

alimentatia naturala sau artificiala? Siglap11 BannerFans.com

 

 alimentatia naturala sau artificiala?

In jos 
+2
cathya27
alyna
6 participanți
AutorMesaj
alyna
co-administrator
co-administrator
alyna


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 43
Localizare : Almasu/Salaj
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 05/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyJoi Mar 05, 2009 12:06 pm

Voi cum v-ati alimentat bb ?
Sus In jos
cathya27
spiridusul casei
spiridusul casei
cathya27


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 44
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 06/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Mar 06, 2009 2:07 pm

Daria a mancat doar san pana la 5,5 luni dupa care am inceput diversificarea.


Ultima editare efectuata de catre cathya27 in Mar Apr 14, 2009 11:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
monica_2008
spiridusul senior
spiridusul senior
monica_2008


Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 53
Localizare : Baia-Mare
spiridusi fericiti : Moderator
Data de inscriere : 05/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Mar 06, 2009 2:39 pm

karla a supt numai 5 saptamani...dupa aceea i-am dat lapte praf si de la patru luni jumate am inceput sa-i dau cate putin si papa
Sus In jos
alyna
co-administrator
co-administrator
alyna


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 43
Localizare : Almasu/Salaj
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 05/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Mar 06, 2009 3:05 pm

Daria nu a supt deloc.Am folosit pompa 2 luni de zile si i-am dat lapticul cu biberonul.De la 2 luni i-am dat lapte praf pana la 7 luni.De la 7 luni i-am introdus treptat lapte de vaca.De la 5 luni papa si mancarica.
Sus In jos
NARCY
spiridusul casei
spiridusul casei
NARCY


Numarul mesajelor : 375
Varsta : 41
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 05/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyVin Mar 06, 2009 4:41 pm

pana la 5 luni numai lapte de la mami.
Sus In jos
geodeny
spiridusul incepator
spiridusul incepator
geodeny


Numarul mesajelor : 111
Varsta : 51
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 13/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyMar Mar 31, 2009 9:33 am

pana la 1 an si 4 luni a papat piept , intre timp Deny a papat si lapte praf cu cereale , mancare doar facuta acasa , recunosc ca i-am dat si mancare la borcanel , asta pentru ca eram plecati si nu aveam unde sa-i gatesc . Acum papam totul facut de mami acasa.
Sus In jos
mary24
spiridusul junior
spiridusul junior



Numarul mesajelor : 776
Varsta : 51
Localizare : alaturi de voi
spiridusi fericiti : alimentatia naturala sau artificiala? 10131610
Data de inscriere : 06/03/2009

alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? EmptyLun Apr 06, 2009 5:19 pm

alex o supt pina la 2 luni jumate ca eu nu aveam lapte suficient si nu se satura si de atunci pina la 8 luni iam dat lapte praf MILUPA di de la 8 luni am inceput cu lapte de vaca fara ceai fara nimic gol ca iam fos data cu ceai si nu lo vrut bea si am zis sa incerc gol pe riscu meu ca tare imi era teama sa nu faca alergie ca laptele de vaca este mai gras dar nu am avut nici o prob pina in ziua de azi il bea cu mare placere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





alimentatia naturala sau artificiala? Empty
MesajSubiect: Re: alimentatia naturala sau artificiala?   alimentatia naturala sau artificiala? Empty

Sus In jos
 
alimentatia naturala sau artificiala?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alimentatia copiilor peste varsta de un an

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
spiridusifericiti :: ALL ABOUT YOUR BABY :: Nou-nascut 0-1an-
Mergi direct la: